Pirmasis startas

Trinapolio rekolekcijų namai

2017, spalio 27d.

Šį savaitgalį vyko pirmosios komandos ugdymo ir pasiruošimo rekolekcijos Vilniaus arkivyskupijos Trinapolio rekolekcijų namuose. Trijų dienų rekolekcijose, komanda aptarė artėjančios misijos Tanzanijoje iššūkius, uždavinius, pavojus bei galimas rizikas. Mokymus vedė Korpuso vadovas Rokas Balsys, kapelionas – kun. Mindaugas Bernatavičius, Toma Bružaitė ir ilgametę misionierystės patirtį turintis kun. Antanas Saulaitis SJ.

Savanoriai davė individualią priesaiką, kartu meldėsi, diskutavo apie šeimoje ugdomą nuolankumą ir kylančius išbandymus. Sekmadienį vyko video konferencia su Hinna Parvez iš Aid to The Church in Need organizacijos, įsikūrusios Jungtinėje Karalystėje. Hinna dalinosi savo liudijimu bei įžvalgomis apie pabėgėlius, kiekvienam mūsų primindama, jog ir Jėzus Kristus buvo pabėgėlis dar nuo pat ansktyvų savo gyvenimo dienų.

Šis savaitgalis tapo simbolišku 7-ių mėnesių pasiruošimo misijai startu. Dėkojame mus parėmusiems geradariams ir visiems geros valios žmonėms, tikintiems šia kilnia misija. Ačiū, už jūsų palaikymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *