Trumpas pasivaikščiojimas po Afriką

Kviečiame Jus į trumpą pasivaikščiojimą po Afriką, gal akys leis pajausti širdimi ir pasileisti į trumpą nuotykį, kurį išgyvenome 2022 m. liepos mėnesį. Pristatome skaitmeninių ir juostinių nuotraukų parodą iš Botsvanos. Mielas sutapimas, kad akimirkomis dalinamės Lietuvos žiemą, nes Afrikoje tuo metu taip pat išgyvenome afrikietišką žiemą!

Iš Lietuvos vyko Savanorystės misijų korpuso nariai Džiugilė ir Algirdas bei prie jų prisijungusi savanorė Beatričė. Visi jie nusprendė savanoriauti Afrikoje, pakviesti Ateitininkų organizacijos, kuri priklauso katalikiškai „Fimcap“ jaunimo federacijai.

Nuotraukose matysite, kad mūsų trijų savanorystės vietos skyrėsi. Džiugilė atnaujino vaikų žaidimų aikštelę, Beatričė remontavo dušus vaikams, o Algirdas atnaujino bendruomenės namus bei jos aplinką. Po savanorystės leidomės į kelionę, kurioje aplankėme keturias Afrikos valstybes – Botsvaną, Zambiją, Zimbabvę, Pietų Afrikos Respubliką, net išvydome Viktorijos krioklius!

Visų mūsų patirtys buvo skirtingos, tačiau vienas bendras, apjungiantis dalykas buvo žmonių džiaugsmas ir skambi afrikietiška muzika.

Dėkojame rėmėjams už galimybę dalyvauti ir savanoriauti.